Szybka pożyczka przez internet – kto ją oferuje?

Czym dzisiaj jest szybka pożyczka przez Internet? Oczywiście to pożyczka gotówkowa jak każda inna. Tylko przyznanie jej trwa jedynie kilka minut! Nie musimy czekać na decyzję kredytową kilka dni, czy nawet doby.

Zwykle decyzja podejmowana jest w 5-10 minut. Nie trwa to więc tak długo jak kiedyś i możemy być pewni, że każdy bank rozpatrzy nasz wniosek kredytowy bardzo szybko. Jeśli wypełniamy wniosek na stronie internetowej zaznaczamy godziny w których możemy odbierać telefon od pracownika banku – kontakt jest bardzo szybki i rzeczowy, decyzja to maksymalnie 15 minut.

W placówce bankowej jest jeszcze szybciej. Po wpisaniu naszych danych do systemu za chwilę wiemy, czy bank jest w stanie udzielić nam kredytu, czy też spotkamy się z odmową.

 

Jakie są więc  opinie o kredytach gotówkowych?

Opinie  są bardzo różne i czasem należy je przyjmować do siebie z tak zwanym przymrużeniem oka. Dlaczego? Bank wymaga od nas wpłaty raty w konkretnym terminie. Trudno więc obarczać go za swój błąd, jeśli dokonamy wpłaty dużo później lub nie dokonamy jej wcale –  wtedy możemy się spotkać z dodatkowym naliczeniem, które będziemy musieli spłacić.

Banki podchodzą do swoich klientów bardzo uczciwie – wszystko mamy ogólnie napisane na ulotce, a o wszelkich szczegółach możemy dowiedzieć się telefonicznie, na stronie banku lub w placówce. Pożyczki gotówkowe udzielane przez banki są bardzo polecanym produktem finansowym z których korzysta bardzo dużo osób. Obecnie co druga osoba ma zaciągnięty kredyt gotówkowy.

 

Szukając szybkiej pożyczki w banku

A jak sytuacja przedstawia się na dzień dzisiejszy ? Jaki kredyt ma najniższe oprocentowanie obecnie?

Możemy podać listę banków z najniższym oprocentowaniem , które na dzisiaj poleca każdy pożyczkobiorca: Eurobank – 10 procent, Credit Agricole – 12,99 procent, Getin Bank – 13,70 procent. Innymi bankami, które oferują nam niskie oprocentowanie są Deutsche Bank, PKO BP Bank Polski, Alior Bank, Kredyt Bank, mBank oraz Millennium Bank.

W innych bankach oprocentowanie wynosi powyżej 20 procent. Wszystko jednak zależy od szczegółów kredytu, naszej sytuacji finansowej, a więc naszych dochodów, pensji, kosztów utrzymania.

Być może okaże się, że tani kredyt kolegi, będzie dla nas znacznie droższy niż ten, który dla niego był mniej opłacalny. Warto więc wysłać kilka wniosków i dokładnie , na spokojnie  szczegółowo porównać oferty.

Pamiętajmy także o kalkulatorze kredytowym , który może być nam niezwykle pomocny. Kredytowanie jest w dwudziestym pierwszym wieku czymś bezpiecznym- jeśli oczywiście mówimy o bankach.