Szybkie pożyczki bez zaświadczeń o dochodach

Jako że obecnie na rynkach finansowych całego świata panuje strach przed kryzysem oraz nieufność pod względem pozyskiwania dochodów, banki straciły większość ze swojej „dobrej woli” udzielania kredytu każdemu, kto tylko o to poprosi i stały się bardziej podejrzliwe w stosunku do swoich klientów, którzy nie chcą lub nie potrafią udokumentować im dochodów.

Pożyczki bez umowy o pracę są jednak nadal możliwe w kilku przypadkach.

Pierwszym wyjątkiem od reguły, kiedy banki są bardzo łaskawe i chętnie przyznają zobowiązania finansowe swoim klientom jest sytuacja, gdy dana osoba posiada rachunek rozliczeniowy w danym banku – prowadzi go od jakiegoś czasu (często z góry nie określonego) i osiąga określone wpływy na dane konto. Dla większości banków nie jest istotne źródło, skąd pochodzi dany dochód – ważne, aby „obroty” na danym rachunku dawały wartość dodatnią i pokazywały informację o tym, że klient w jakiś sposób pozyskuje środki finansowe.

Tutaj specyficzną drogę stosuje PKO Bank Polski, który wymaga od swoich klientów przelewów od tego samego nadawcy (zmiana numeru konta, nazwy lub adresu firmy może spowodować, że Twój pracodawca nie będzie przez PKO uznawany już za źródło stałych dochodów) oraz przelewów o określonym tytule (na przykład – „emerytura”, „renta”, „umowa o pracę”, „wynagrodzenie”).

Jeśli posiadasz konto w tym banku i będziesz chciał wnioskować o pożyczkę gotówkową u nich, przygotuj się więc na konieczność spełnienia większej liczby wymogów formalnych niż w przypadku innych organów udzielających kredytów.

 

Szybkie pożyczki gotówkowe na oświadczenie

Udzielane są na mocy specjalnych oświadczeń, własnoręcznie podpisanych przez daną osobę w obecności pracownika danej instytucji. W owym oświadczeniu konkretna osoba deklaruje się, że będzie spłacała co miesiąc (lub co tydzień) wymaganą należność oraz że osiąga dochody w określonej kwocie, której wysokość często musi zawrzeć w podpisywanym przez siebie dokumencie.

Dla osoby, która szybko potrzebuje gotówki, innym rozwiązaniem są tak zwane „pożyczki chwilowe”. Decyzje kredytowe oraz wypłaty środków podejmowane są natychmiastowo, a zaciągnięte zobowiązania muszą zostać spłacone w krótkim okresie czasu (najczęściej w ciągu jednego miesiąca) oraz udzielane są zazwyczaj w stosunkowo niskich kwotach.

Chwilówka 1000 zł bez BIK jest więc jak najbardziej możliwa w przypadku osoby, której bank odmówił udzielenia pomocy finansowej i została ze swoim problemem na przysłowiowym „lodzie” przez swoją niekorzystną historię kredytową lub po przez brak zaświadczenia o dochodach.