Każdy klient może przekonać się w Internecie o tym, jak wiele banków oferuje kredyt gotówkowy od ręki. Specjaliści od marketingu wiedzą, że dla większości klientów przedłużające się i skomplikowane formalności są nie do zaakceptowania.

Niemal każda oferta bankowa podnosi łatwość załatwiania formalnych spraw, związanych z pożyczką lub kredytem. Rzeczywistość niekiedy odbiega od wyobrażeń klientów ukształtowanych przez reklamowe przekazy.

O ile w niektórych przypadkach bank potrzebuje na rozpatrzenie wniosku i wydanie decyzji jedynie 10 minut, o tyle w niejednym banku może trwać nawet dwa dni.

Wszystko zależy od nastawienia banku do tego typu działalności. Wszystkie banki komercyjne, działające w naszym kraju mają w swojej ofercie pożyczki i kredyty gotówkowe, ale nie dla wszystkich jest to ważny segment działalności.

W zależności od polityki przyjętej przez bank, kształtuje się jakość oferty w poszczególnych segmentach bankowości. Wielu klientów zastanawia się, czy warto zamawiać pożyczkę przez Internet. Jeżeli weźmiemy pod uwagę możliwości, jakie oferuje nam sieć, to jest to najskuteczniejsza forma załatwiania spraw finansowych.

 

Porównuj pożyczki non stop!

Większości z nas jednak zazwyczaj pieniędzy brakuje niż mamy ich w nadmiarze. Dlatego banki od jakiegoś czasu ostro reklamują swoje pożyczki gotówkowe dla potrzebujących. Warto przy tym zwrócić uwagę nie na reklamę tylko na to co jest umieszczone pod nią – tj. te słynne gwiazdki.


By pomóc Państwu w rozszyfrowaniu ofert banków dotyczących kredytów gotówkowych przygotowaliśmy porównanie pożyczek gotówkowych. Zawiera ono praktycznie wszystkie pożyczki jakie możemy spotkać w Polsce – a na pewno te najbardziej popularne czyli Alior Banku i PKO BP.

Niżej dla ułatwienia wyboru – porównanie pożyczek w formie rankingu – wg najniższej raty jaką trzeba zapłacić za daną pożyczkę. Dzięki któremu szybko można wyselekcjonować tani kredyt gotówkowy.

Zachęcamy do zamawiania tych pożyczek online – zaoszczędzi nam to czas i pieniądze gdyż to po stronie banku będzie telefon do Nas i przedstawienie w szczegółach całej oferty.