Opinie o pożyczce (mini ratce) PKO BP. Czy warto?

Jak w dwudziestym pierwszym wieku wyglądają kredyty gotówkowe?  Banki, para banki oraz instytucje finansowe proponują nam kredyty oraz pożyczki gotówkowe , które udzielane są nam na bardzo różnych zasadach. Kredyty bez zabezpieczeń mają swoje plusy oraz minusy – jak wszystkie produkty bankowe. Plusem na pewno jest to, że kredyt kosztuje nas znacznie taniej. Jeśli jednak w czasie trwania kredytu bez zabezpieczenia będziemy leżeć w szpitalu, czy też stracimy pracę, nikogo nie będzie interesowała nasza sytuacja, a rata i tak będzie musiała być płacona.

Warto więc pomyśleć o konkretnym zabezpieczeniu ( ubezpieczeniu od utraty pracy oraz hospitalizacji ) jeśli nie jesteśmy pewni swojego stanu zdrowia oraz pracy.

Jak widzimy zatem tanie kredyty gotówkowe wcale nie muszą być takie tanie. W dodatku, jeśli spóźnimy się z ratą swojego kredytu, mogą nam zostać naliczone nie małe odsetki. Takie pożyczki są dla osób, które są w stanie spłacać wszystkie raty na czas.

W innym przypadku możemy ponieść nie małe konsekwencje naszego taniego kredytu.

 

Pożyczka od ręki  jest już lepszym rozwiązaniem.

Taką pożyczkę proponuje nam między innymi Bank PKO Bank Polski. Pożyczka w PKO BP wygląda dla każdego potencjalnego kredytobiorcy bardzo ciekawie. Sam Bank PKO BP wzbudza zaufanie- to najstarszy bank w Polsce. Warto więc zaufać długiej tradycji.

Obecnie na stronie banku, znajduje się pożyczka „ Mini Ratka”.  Pożyczka reklamowana jest na stronach internetowych, na ulotkach oraz w internecie. Decyzja kredytowa podejmowana jest w dokładnie 5 minut !

Nie jest to więc długi czas i na pewno każdy może tyle poświęcić na swoje kredytowanie.

 

Jaka kwota jest pożyczana?

Maksymalna wartość pożyczki gotówkowej to 150 000 złotych. Możliwa jest konsolidacja ( wtedy czas kredytowania może trwać maksymalnie 120 miesięcy). Bez żadnego zabezpieczenia, bank udzieli nam kredytu jedynie na 30 000 złotych.

Jakie jest oprocentowanie? PKO Bank Polski udziela pożyczek gotówkowych z oprocentowaniem wynoszącym około 16 procent. Nie jest to najwyższe oprocentowanie jakie mamy na rynku finansowym- większość mniej znanych banków oferuje nam oprocentowanie w wysokości 20-30 procent.

Dlaczego akurat PKO Bank Polski?

To nie tylko kredyt godny  polecenia ze względu na bank ale także z powodu wakacji kredytowych, które możemy sobie zrobić. Od teraz wiemy już, gdzie warto złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową. Tradycyjny bank to nowoczesne rozwiązania na dobrych warunkach. Wystarczy tylko udać się do konkretnej placówki.