Najtańsza pożyczka gotówkowa i to w 24 godziny

Dla wielu z nas kredyt gotówkowy jest jednym z ważniejszych instrumentów finansowych. Sporo jednakże zależy od naszego do niego podejścia, ponieważ niektórzy bardzo niechętnie zaciągają jakiekolwiek zobowiązania, innym zaś osobom przychodzi to z niesamowitą łatwością.

Duży wpływ na wzrost popularności kredytów w ogóle ma rozszerzanie oferty każdego banku o kredyt gotówkowy bez zaświadczenia o dochodach, który jest, przynajmniej teoretycznie, łatwiejszy do osiągnięcia, choć do spłacenia już niekoniecznie. Dla banku niepełne sprawdzania wiarygodności kredytowej klienta to spore ryzyko.

Dlatego praktycznie zawsze w jakiś sposób wiarygodność tę się sprawdza, różne są tylko na to sposoby. Pytanie gdzie kredyt gotówkowy najbardziej opłaca się zaciągnąć wymaga wcześniejszego przygotowania. Możemy zastosować sprytne narzędzie, dostępne na wielu witrynach portali finansowych różnej maści, czyli porównanie kredytów gotówkowych.

Tam możemy zaznaczać własne dochody, preferencje kredytowe a często także opcję przeszukiwania kredytów bez zaświadczeń, dzięki której to możemy zmniejszyć ilość wyników do jakiejś cywilizowanej liczby.

 

Mimo dostępności jednak nawet tak przydatnych narzędzi musimy pamiętać, że wyliczenia podobnych kalkulatorów nie mają mocy wiążącej, więc i tak nie ominie nas konieczność odwiedzin w banku.

 

Bez poręczycieli

Wbrew obiegowym opiniom, które głoszą, że tania pożyczka bez poręczycieli jest w Polsce niemożliwa, można znaleźć w bankach niezwykle ciekawe produkty. Podstawą jest cierpliwość i dostęp do Internetu. Ważne informacje zazwyczaj pojawiają się najpierw w branżowych portalach i specjalistycznych serwisach, poświęconych produktom kredytowym. Uważna i regularna lektura pozwala dobrać najtańszą pożyczkę gotówkową na dowód lub inny atrakcyjnie oprocentowany lub zabezpieczony kredyt.

Klienci szukający szybkich pieniędzy powinni zwrócić uwagę na kredyt gotówkowy od ręki w mBank. Bez zbędnych formalności można pożyczyć tu pieniądze w 15 minut.

 

Najtańsza pożyczka

Oprocentowanie również jest atrakcyjne, zaczyna się od 8,6 procent. Oczywiście najatrakcyjniejsze warunki są przeznaczone dla stałych klientów mBanku. Wielu klientów decyduje się na wzięcie w ramach swojego eKonta kredytu odnawialnego. Jest on nieco wyżej oprocentowany od pożyczki, jednak charakteryzuje się swobodą obsługi. Klienci, którzy spłacą zobowiązanie szybciej, zapłacą w sumie mniej za pożyczone pieniądze niż miałoby to miejsce w przypadku regularnego kredytu gotówkowego, obsługiwanego w miesięcznych ratach.

Kredytobiorcy, którzy wzięli w mBanku kredyt gotówkowy, ratalny lub samochodowy, mogą skorzystać z okresu karencji w spłacie zobowiązania, który wynosi od 1 do 3 miesięcy. Warto pamiętać, że karencja nie powoduje zmiany okresu kredytowania. Kapitał pozostały do spłaty rozkładany jest na mniejszą liczbę rat, które płacimy po okresie karencji. Powoduje to, że karencja skutkuje nieznacznym wzrostem wysokości raty.