Który bank oferuje najniżej oprocentowany kredyt gotówkowy?

Kredyty gotówkowe rządzą się zupełnie innymi prawami niż kredyty na zakup nieruchomości, kredyty refinansowe lub inwestycyjne. Dla każdego klienta ważne są inne parametry, jednak w przypadku kredytobiorców potrzebujących gotówki bardzo istotna będzie szybka decyzja kredytowa w 10 minut.

Kredyty gotówkowe bardzo często wynikają z nieprzewidzianych sytuacji losowych i dlatego niewielu klientów ma ochotę na przedłużające się negocjacje z bankami.

 

Nisko oprocentowany kredyt

Jak pokazują różnego rodzaju badania rynku, najniższe oprocentowanie kredytu gotówkowego nie jest tak ważne, jak czas jaki trzeba poświęcić na jego uzyskanie.

Prawidłowość ta jest widoczna zwłaszcza wśród klientów, którzy pożyczają pieniądze na krótsze okresy.

Różnice w wysokości oprocentowania są dla nich mniej istotne. W skali krótkiego czasu dają kilkuset złotowe różnice nawet przy pożyczeniu wysokich kwot. Oczywiście na rynku są różni klienci i dla każdego powinna się znaleźć inna oferta.

Dla części kredytobiorców istotna jest wysokość oprocentowania lub możliwość  pożyczenia wyższej kwoty. W tym segmencie klientów całkowity koszt kredytu stanowi ważniejszą przesłankę decyzyjną niż tempo rozpatrywania wniosków. Pod tym względem gotówkowa pożyczka w Deutsche Banku należy do solidnych i konserwatywnych ofert. Kredytobiorcy mogą uzyskać kwotę 150 tysięcy złotych na maksymalny okres kredytowania 84 miesięcy.

Oprocentowanie pożyczek

Oprocentowanie pożyczki może wynieść nawet 9,5 procent. Taka stopa oprocentowania rocznego jest uzależniona od rozmaitych zniżek.

Klienci, którzy są zainteresowani zmniejszeniem oprocentowania kredytu powinni: zawierać umowę kredytową razem ze współkredytobiorcą, przedstawić zaświadczenie o wysokości miesięcznych zarobków na oryginalnych drukach Deutsche Banku, dostarczyć wyciąg z rachunku za ostatnie 3 miesiące oraz otworzyć w banku konto osobiste db Life wraz z ustanowieniem usługi polecenie zapłaty.

Oczywiście jest również możliwe zrezygnowanie z tych wszystkich obowiązków, nawet z zaświadczenia o dochodach, ale będzie się to wiązało z wyższym oprocentowaniem. Na każdym etapie procesu kredytowego możliwa jest pomoc doradców bankowych.

2 komentarze
  1. Tomcio
    |
  2. Broker
    |