Komu potrzebna porównywarka kredytów gotówkowych?

Kredyty gotówkowe pozwolą nam nie tylko spełniać swoje marzenia ale i odnaleźć się w trudnej sytuacji finansowej. W dwudziestym pierwszym wieku bardzo wiele osób korzysta z kredytów, dzięki którym mogą zakupić nowe buty, samochód, czy też wózek dla dziecka.

Jeśli szukamy dobrego kredytu gotówkowego , przydatna nam będzie  porównywarka kredytów gotówkowych – wpisujemy tą frazę „ porównywarka kredytów gotówkowych” i za chwilę w przeglądarce pojawia nam się bardzo dużo różnego rodzaju porównywarek.

Co to nam daje?

Jeśli już wybierzemy konkretną porównywarkę, musimy wpisać w odpowiednie okienka : kwotę która nas interesuje, czas kredytowania oraz nasze dochody.

Czasem porównywarki mają znacznie więcej opcji i możemy spotkać się z okienkami takimi jak: liczba osób w gospodarstwie domowym, zsumowane dochody w gospodarstwie domowym, liczba oraz suma pozostałych kredytów ( gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne oraz inne ), inne zobowiązania finansowe ( alimenty itp. ), inne źródła finansowe ( zasiłek, renta, odszkodowania i inne).

Jak widzimy, nie jest to takie proste jak może się wydawać. Jeśli interesuje nas  kredyt gotówkowy bez prowizji musimy posegregować kredyty gotówkowe od najmniejszej prowizji- w dwudziestym pierwszym wieku bardzo wiele banków zachęca swojego klienta zerową prowizją. Dlatego też często możemy zobaczyć takowe oferty w reklamach telewizyjnych , internetowych i na ulotkach.

Nie jest to żadna nowość – nic nie płacimy za samo udzielenie nam kredytu. Tutaj warto wspomnieć o tym , że czasami bank pobierający prowizję, okazuje się znacznie tańszy od tego, który tej prowizji nie ma. Niestety zerowa prowizja nie oznacza na przykład niskiej marży, czy też niskiego oprocentowania oraz ubezpieczenia.

 

Czy warto porównywać kredyty?

Możliwa jest jednak kredyt bez zaświadczeń przez internet, dzięki któremu będziemy mogli zrealizować swoje marzenia, czy też spłacić inne zadłużenia. Kredytowanie nie musi być wcale czynnością bardzo skomplikowaną i dostępną jedynie dla nielicznych. Zobaczmy co dokładnie mają w swojej ofercie banki oraz instytucje finansowe.

Zanim zdecydujemy się na konkretną pożyczkę gotówkową, zobaczmy co jeszcze znajduje się na rynku finansowym. A może wyszukamy jeszcze lepszą ofertę? Bardziej korzystną?

Produktów finansowych jest bardzo wiele i być może znajdziemy taki produkt, który będzie nas dużo mniej kosztował jeśli mowa o miesięcznej racie. W dwudziestym pierwszym wieku na pewno każdy znajdzie idealną pożyczkę dla siebie- jak nie w banku to w para banku lub w innej instytucji finansowej.