Aby dowiedzieć się, jaki jest rzeczywisty koszt kredytu gotówkowego wcale nie trzeba iść do banku i stać w kolejce do odpowiedniego okienka gdzie miły pracownik przedstawi nam super ofertę. Banki umieszczają na swoich stronach specjalne kalkulatory, przy pomocy których możemy wstępnie zorientować się, jakie są najtańsze kredyty gotówkowe w ich ofercie.

 

Rozwiązanie takie ma jedną zasadniczą wadę. Mianowicie każdy bank musimy sprawdzać oddzielnie i poświęcić na to więcej czasu.

Tutaj z pomocą przychodzi kredyty gotówkowe kalkulator na którymś z bardziej lub mniej znanych portali finansowych, gdzie zazwyczaj w jednej aplikacji zintegrowane są oferty kilku, czasem kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu banków.

Dzięki temu cała operacja zajmuje jeszcze mniej czasu a wyniki dają zdecydowanie szerszy ogląd sprawy, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybciej podejmować właściwe decyzje. To ważne, tym bardziej, że oferta na najtańszy kredyt gotówkowy może okazać się jedynie ograniczoną czasowo promocją, a w takim przypadku często zależy nam na czasie, zwłaszcza, że zazwyczaj przed podpisaniem umowy będziemy musieli przygotować zestaw odpowiednich dokumentów, co też zawsze trochę jednak trwa.

 

Kalkulator kredytu to podstawa

Niemniej jednak korzystanie z kalkulatorów wysokości rat jest bardzo silnie zalecane, bo już daje nam pewne pierwsze przybliżenie wysokości raty, dzięki czemu możemy samodzielnie, niezależnie od pracowników banku, ocenić swoje możliwości. Tylko w tym momencie musimy być dokładni i ostrożni, żeby swoich możliwości nie przecenić.

Na podstawie broszur i tabel udostępnianych przez banki (w tym i banku Alior) możemy samemu wyliczać koszty zaciągnięcia pożyczki gotówkowej.
Przy takim liczeniu łatwo jednak o błąd w odczycie niektórych opłat lub obliczeniach. Jeżeli chcemy mieć stuprocentową pewność znajomości wszelkich kosztów i opłat możemy, a nawet powinniśmy skorzystać z odpowiednich programów lub stron (takich jak nasze).

Idealną propozycją jest kalkulator pożyczki. Korzystając z niego zyskujemy pewność i spokój o własne środki. Oszczędzamy ogromne pieniądze na doradcach finansowych, którzy pobierają nie raz wynagrodzenie w wysokości nawet kilku lub kilkunastu procent od kwoty, którą się zajmują.
Jeśli chcesz być zarówno pewniejszy jak i bogatszy to sam sprawdzaj oprocentowanie pożyczek gotówkowych, dzięki naszej witrynie www.

Jeżeli masz kłopot z wyborem najkorzystniejsze dla siebie oferty i nie masz pojęcia który kredyt gotówkowy będzie najlepiej dopasowany do Twoich możliwości i zdolności to zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora kredytowego gotówkowego.

Dzięki niemu już wiele osób zamówiło już najkorzystniejszy kredyt gotówkowy dopasowany do ich możliwości finansowych …