Opinie o pożyczce (mini ratce) PKO BP. Czy warto?

Jak w dwudziestym pierwszym wieku wyglądają kredyty gotówkowe?  Banki, para banki oraz instytucje finansowe proponują nam kredyty oraz pożyczki gotówkowe , które udzielane są nam na bardzo różnych zasadach. Kredyty bez zabezpieczeń mają swoje plusy oraz minusy – jak wszystkie produkty bankowe. Plusem na pewno jest to, że kredyt kosztuje nas znacznie taniej. Jeśli jednak w czasie trwania kredytu bez zabezpieczenia będziemy leżeć w szpitalu, czy też stracimy pracę, nikogo nie będzie interesowała nasza sytuacja, a rata i tak będzie musiała być płacona.

Warto więc pomyśleć o konkretnym zabezpieczeniu ( ubezpieczeniu od utraty pracy oraz hospitalizacji ) jeśli nie jesteśmy pewni swojego stanu zdrowia oraz pracy.

Jak widzimy zatem tanie kredyty gotówkowe wcale nie muszą być takie tanie. W dodatku, jeśli spóźnimy się z ratą swojego kredytu, mogą nam zostać naliczone nie małe odsetki. Takie pożyczki są dla osób, które są w stanie spłacać wszystkie raty na czas.

W innym przypadku możemy ponieść nie małe konsekwencje naszego taniego kredytu.

 

Pożyczka od ręki  jest już lepszym rozwiązaniem.

Taką pożyczkę proponuje nam między innymi Bank PKO Bank Polski. Pożyczka w PKO BP wygląda dla każdego potencjalnego kredytobiorcy bardzo ciekawie. Sam Bank PKO BP wzbudza zaufanie- to najstarszy bank w Polsce. Warto więc zaufać długiej tradycji.

Obecnie na stronie banku, znajduje się pożyczka „ Mini Ratka”.  Pożyczka reklamowana jest na stronach internetowych, na ulotkach oraz w internecie. Decyzja kredytowa podejmowana jest w dokładnie 5 minut !

Nie jest to więc długi czas i na pewno każdy może tyle poświęcić na swoje kredytowanie.

 

Jaka kwota jest pożyczana?

Maksymalna wartość pożyczki gotówkowej to 150 000 złotych. Możliwa jest konsolidacja ( wtedy czas kredytowania może trwać maksymalnie 120 miesięcy). Bez żadnego zabezpieczenia, bank udzieli nam kredytu jedynie na 30 000 złotych.

Jakie jest oprocentowanie? PKO Bank Polski udziela pożyczek gotówkowych z oprocentowaniem wynoszącym około 16 procent. Nie jest to najwyższe oprocentowanie jakie mamy na rynku finansowym- większość mniej znanych banków oferuje nam oprocentowanie w wysokości 20-30 procent.

Dlaczego akurat PKO Bank Polski?

To nie tylko kredyt godny  polecenia ze względu na bank ale także z powodu wakacji kredytowych, które możemy sobie zrobić. Od teraz wiemy już, gdzie warto złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową. Tradycyjny bank to nowoczesne rozwiązania na dobrych warunkach. Wystarczy tylko udać się do konkretnej placówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*